Ödeme şekilleri nelerdir?
Kredi Kartı Tek Çekim, Kredi Kartı Taksit, Havale veya Kapıda Ödeme

-Kredi kartı numaranızı veya şifrenizi yanlış girmeniz,
-Banka sistemlerindeki arıza,
-Kredi kartı limitinizin dolmuş olması
gibi nedenlerle onay alamazsanız, ekranınıza uyarıcı bir mesaj gelecektir. Lütfen kredi kartı bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz veya başka bir kredi kartınız varsa onu kullanınız.
Alışveriş sırasında verdiğiniz kart bilgileri bizim tarafımızdan görülmeden otomatik olarak bankaya ulaştırılmakta ve provizyon alındığında siparişiniz hazırlanmaya başlanmaktadır.
Alışveriş formunuzda teslimat ve fatura adreslerini farklı belirtirseniz, aldığınız ürün ve irsaliyesi teslimat adresine, fatura ise belirttiğiniz fatura adresine göre kesilecektir.

TESLİMAT
Teslimatlarımız 3 (ÜÇ) iş günüdür. Sevkiyat'lar sabah 09:30 ila 18:30 arasında gerçekleştirilmektedir. Özel günler bayram tatil veya stok durumuna göre teslimatlarda gecikme olabilir.

Dr.Fitto Ürünlerini ARAS KARGO ile göndermektedir, ürün hazırlandığında ve kargoya verildiğinde bilgelindirileceksiniz , ayrıca dağıtım esnasında Aras Kargo dan telefonunuza SMS gönderilecektir.

SİPARİŞ TAKİBİ
Siparişinizle ilgili merak ettiğiniz konularda 0212 998 0323 numaralı telefonu arayarak ya da iletisim@drfitto.com adresine e-posta atarak bilgi alabilirsiniz.